События
Баннер
Икона Блаженной Матушки Матроны Московской

Чудотворения 2005, 2006 г.

Порт-Артурская икона
Вход на сайтБаннер


 

 

Ієрарх Елладської Православної Церкви: Ми визнаємо тільки одну канонічну Церкву в Україні — УПЦ

Вівторок, 03.09.2019 17:03

 

 

Митрополит Керкірський Нектарій підкреслив, що визнає в Україні тільки одну канонічну Православну Церкву, яку очолює Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Про це ієрарх Елладської Церкви заявив під час зустрічі з митрополитом Одеським і Ізмаїльським Агафангелом після соборної молитви про мир в Україні біля мощей свт. Спиридона Триміфунтського на о. Керкіра (Греція), повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Одеської єпархії.  

 

«Ми раді вітати Вас, Ваше Високопреосвященство, в день Вашого народження на острові, де багато святих і особливо шанується святитель Спиридон. Ми молимося, щоб Господь допоміг Вашій Церкві подолати труднощі, пов’язані з церковним розколом, і негаразди. Ми визнаємо тільки одну канонічну Церкву, яку очолює Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, який часто приїжджав на о. Керкіра, служив тут як простий священник», — зазначив зокрема, звертаючись після молебню до архієрея Української Православної Церкви, ієрарх Елладської Православної Церкви.

У слові-відповіді митрополит Агафангел подякував митрополиту Нектарію за можливість помолитися біля мощей святителя Спиридона та за підтримку канонічного Православ’я в Україні.

 

Источник: news.church.ua

Обновлено (15.10.2019 10:45)

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval